ArtSite
INFO

Бажаєте замовити створення сайту у Києві? | Замовити сайт


Створення сайту починається з визначення його структури та призначення.

Сайти умовно
можна поділити на

  • Лендінг (сайт для реклами)
  • Сайт візитку
  • Сайт каталог
  • Сайт інтернет-магазин
  • Корпоративний сайт

Кожен з цих сайтів слугує певній меті, відрізняється функціоналом і ціною створення. Якщо Ви точно не знаєте, який доцільно вибрати сайт - напишіть нам і ми з радістю підкажемо оптимальний варіант.
Коротко про кожен тип сайту:

Сайт який рекламує послуги або продукцію, за допомогою рекламної кампанії в Google або соцмережах (Facebook, Instagram, WhatsApp...) Сайт, як правило – односторінковий. Має певні маркетингові інструменти, для залучення клієнта у воронку продажів по вашому товару, послузі. Лендінг створюється часто, як додатковий сайт до головного сайту.

Це невеликий сайт 7-15 сторінок, на якому Ви розміщуєте інформацію про свій бізнес, послуги. На сайті розміщується контактна форма для відправлення повідомлень відвідувачів на Ваш E-mail. Розміщується Ваша контактна інформація, можлива картка з перебуванням Вашого офісу. Можна розмістити фотогалерею або слайд-шоу.

Впорядкований каталог товарів, інформації чи послуг. Сайт великого обсягу має логічну структуру, за якою користувачеві легко знайти потрібне.

Вітрина товарів за потрібними категоріями. Відвідувач сайту має можливість замовити товар через віртуальний кошик чи форму замовлення.

Сайт з оновлюваною інформацією про Вашу фірму, підприємство. Сайт має сторінки з різними рівнями доступу для співробітників, та із загальним доступом – для клієнтів.

Замовити сайт